INDESIT Oven | IO 255HU X | 71 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Stainless steel
- TootjadINDESIT
- Mudel: IO 255HU X
- Saadavus: 3
-
276€
INDESIT Oven | IO 255HU X | 71 L | Electric | Hydrolytic | Electronic | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Stainless steel
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 670 mm |
| Gross weight | 28.10 kg |
| Gross width (mm) | 630 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 26.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | IO 255HU X |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sügavus | 55.1 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Volume (m3) | 0.274365 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit oven io 255hu x 71 l electric hydrolytic electronic height 595 cm width 595 cm stainless steel, io 255hu x, indesit, ahjud








